1998'den Günümüze Profesyonel Sondaj Hizmetleri

  • Telefon
  • 0538 434 57 72

  • Erenler, Sakarya
  • Pirahmetler Mh. Pirahmetler Cd. No:35

Hakkımızda

20 Yıllık Tecrübe Ve Profesyonel Kadro!
Kale Sondaj Hakkımızda

Hakkımızda

Kale Sondaj, 1988 senesinde kurulmuş olup bugüne kadar kendini geliştirerek, yenileyerek ve güncel kalmaya özen göstererek bugünlere kadar gelmiştir. Sakarya, İzmir, Bilecik, Düzce, Bolu ve Kütahya illerinde sondaj hizmeti verip daha geniş çaplı bir hizmet kalitesi hedeflemektedir. Piyasada bulunduğu günden bugüne kadar her biri alanında uzman olan ve oldukça deneyimli teknik kadrosu, yenilikçi yapısıyla son derece teknolojik donanımlı sondaj makineleri ve yüksek basınçlı kompresörleri ile Kale Sondaj, Türkiye’nin değişik bölgelerinde sondaj hizmetleri vermektedir.

Siteler için içme suları, otellerde kullanabilmek için su, tarımsal alanlarda su yönetiminin sağlanması için yer altı su kaynak sondajları, kuyu açma, kuyu bakımları ve temizlikleri vs. gibi alanında çok sayıda hizmet vermekte olup her bir hizmette de ayrı ayrı planlar ile ilerlemektedir. Planlar her ne kadar farklı da olsa alınacak olan sonuç her zaman kaliteli, hızlı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Kale Sondaj, hizmet vermiş olduğu bu sektörde, teknolojinin tüm getirilerini en uygun şekilde kullanıyor, güvenilir, işveren odaklı ve kaliteli sonuçları hedef almaktadır. Kale Sondaj olarak, uzun yıllardır bu alanda bulunup, her bir proje ile adından söz ettirmektedir. Yapılan bütün projelerde ayrıca adımları titizlikle ve disiplinle atarak tam zamanlı sonuçlar ile müşteriye projeler teslim edilmektedir. Her zaman önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesidir ve bu da uzun yıllardır piyasada bulunan; dinamik yapılı ve her zaman çevre dostu çalışmalar ile Kale Sondaj için oldukça normal işleyen bir süreçtir. Hizmet öncelikli hedefleri ise; çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı uygulamalarının her birine sahip olmak, sosyoekonomik açıdan da işin başlangıç süresinden sonuç kısmına kadarki süreçte ve işin teslim edilmesi sonrasında katma değer sağlayabilmektir.

Kale Misyon

Kale Sondaj olarak misyonumuz, müşterilerimizin artan taleplerine ve isteklerine vaktinde cevap verebilmek, kalitesini ismini koruyabilmek adına sürekli olarak kendini yenileme çalışmaları yapan, teknolojik olarak makine sistemlerini kullanan ve bunlarla çalışmalar yapan, çalışan eğitimleri mutlaka takip edip, teknolojiyi de yakından takip edebilmektir. Müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet sunabilmek, mevcut olan imajı korumak ve devamını sağlamak, iş ahlakına ve çalışanlarına, iş güvenliği ve çevre şartları kontrolünde uygun koşullar altında üretime ve ticarete devam etmektir.

Kale Vizyon

Kale Sondaj olarak, piyasaya girdiğimiz andan bu yana, müşterilerimizi ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek adına belirli bir anlayış içerisinde, güvenilir ve aranan bir firma olmayı; teknolojik gelişmelerin her birini yakından takip ederek bunları uygulamayı, müşteriler ile güven başlığı altında kaliteyi ve başarılı sonuçları ortaya koymayı; en uygun, doğru ve iş birliği içinde olmayı, topluma ve çevreye her zaman saygılı, örnek bir kuruluş olmayı kendimize vizyon olarak kabul etmiş bulunmaktayız.

kurumsal.jpg